MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 15935235
nr 1593 5235
Karmstolar
Ett par, rokokostil
Kondition: slitage, skador, ren obj.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 januari 2024
kl 19:37:25
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)